Spotkania w Salute!

Salute! to doskonała przestrzeń do organizacji wszelakich spotkań dla grup: imprez firmowych, kolacji wigilijnych, spotkań zespołów oraz urodzin i innych rodzinnych czy przyjacielskich okazji. Mamy komfortowe wnętrza, energetyczny bar, niezwykłą selekcję wina, uśmiechnięty serwis i unikalną ofertę kulinarną w formule dzielenia się.

Nasza kuchnia specjalizuje się w małych przekąskach, hiszpańskich tapas i włoskich spuntini, z których skomponować można rozmaitą, różnorodną kolację, pozwalającą na kosztowanie wielu smaków i tekstur.

Nie mniejszą różnorodność można znaleźć w naszym barze z alkoholami klasy premium i super premium. Tu mieści się centrum naszej kreatywności, pełne autorskich twistów włoskich klasyków (i nie tylko) oraz niezliczonych, samodzielnie przygotowanych i całkowicie jadalnych garnishy. Tu jemy i pijemy. Co istotne, w naszym barze nie brakuje także pełnych smaku mocktaili, czyli koktajli bezalkoholowych, wartych szczególnej uwagi.

Nie ma baru bez wina ani winy bez baru, dlatego doskonałym uzupełnieniem kolacji w Salute! jest nasza karta win, przygotowana przez naszą sommelierkę Kasię Puk. Kreatywne kategorie, selekcja oparta na małych producentach, winnych osobowościach i grze z konwencją oraz jedna z najdłuższych list win musujących w Krakowie. Czysta radość odkrywania nowych smaków.

Oferta dla grup, firm, zespołów

Ze względu na komfort i wygodę Gości, proponujemy, aby spotkaniom w większym gronie towarzyszyło oddzielne, ustalone wcześniej menu. Kolację dzielimy wówczas na kilka tur, które pojawiają się na stole w pewnych odstępach czasu, aby zapewnić Państwu pełny stół przez całą kolację. Najczęściej w pierwszej turze podajemy spuntini (przekąski) zimne, w kolejnej spuntini ciepłe, ewentualnie pizzę, a w ostatniej turze desery.

Wszystkie dania podawane są na środek stołu, aby każdy z Gości mógł skosztować wielu różnych propozycji i nie ograniczać się do jednego wybranego dania. To rozwiązanie ma również tę zaletę, że zapewnia nam sprawny serwis i jednoczesne pojawienie się na stole wszystkich dań. Wszyscy Goście mogą rozpocząć kolację jednocześnie, co też nie powoduje niezręcznych sytuacji, w których część Gości czeka na swoje dania dłużej niż pozostali. Ułatwia to także wycenę całego wydarzenia już na wczesnym etapie rozmowy.

Desery mogą być wyłączone z ustalonego z wyprzedzeniem menu, można je zamawiać a’la carte po kolacji. Możemy również upiec dla Państwa tort w postaci naszego sernika crème brûlée.

Woda gazowana i niegazowana jest dostępna dla Gości w nieograniczonej ilości i jest już wliczona w cenę całej kolacji.

W przypadku wina do kolacji, możemy zająć się doborem dla Państwa konkretnych etykiet. Oczywiście Goście mogą także sami dokonać wyboru na miejscu.

W przypadku pytań lub jeśli chcielibyście Państwo ustalić ofertę kolacji dla swojej grupy, zapraszamy do kontaktu:

Marta Kania
ciao@salutebar.pl
tel. + 48 12 343 05 00
messenger: FB

O Salute!

 

W Salute! odczarowujemy słowo bar i nadajemy mu na nowo świetne znaczenie. To miejsce, które łączy mnogość funkcji, jest połączeniem wielu różnych typów baru, a przede wszystkim miejscem spotkań, w którym picie nierozerwalnie łączy się z jedzeniem. To cocktail bar i wine bar, tapas bar i lunch bar. Tu można wypić i zjeść, celebrować chwilę lub po prostu porozmyślać. Tu można zacząć dzień kawą, a skończyć na Cavie. Jedzenie jest proste, ale stworzone z najwyższej jakości składników. Esencją menu są spuntini i tapas, czyli małe przekąski, slidery i owoce morza. Centralną częścią Salute! jest bar, a w nim włoskie klasyki w autorskich kreacjach, miks śródziemnomorskich składników i jadalne garnishe. Karta win, jak przystało na bar, jest długa i różnorodna, ujęta w niezwykłe i zaskakujące kategorie. A przy tym dostarczamy radości długą listą win musujących.

Salute! to szczypta włoskich inspiracji, ślad wpływów hiszpańskich i trochę południowego stylu bycia. Bo mamy słabość do dobrego jedzenia, włoskich koktajli i wina.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Marta Kania
marta@salute.com.pl
tel. + 48 12 343 05 00
messenger: FB